Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Regulamin sklepu

Regulamin sklepu internetowego lili-farm.pl 


Postanowienia  ogólne oraz dane kontaktowe 
1. Sklep www.lili-farm.pl jest prowadzony przez firmę LILI FARM Producent Naturalnej Karmy Dorota Groszkowska z siedzibą w Żurawniki 55, 21-007 Mełgiew, NIP 7123123206, REGON 380662821, dalej zwaną "Sklepem". 
2. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania ze Sklepu internetowego, w szczególności zasady sprzedaży towarów prezentowanych w Sklepie, dostawy zakupionych produktów oraz zasady postępowania reklamacyjnego. 
3. Dana kontaktowe: 
- adres do korespondencji, odbioru osobistego zamówień oraz zwrotów: 
LILI FARM Producent Naturalnej Karmy Dorota Groszkowska,  Żurawniki 55, 21-007 Mełgiew
e-mail: lili.farm88@com.pl
tel.: 668-535-897, kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00- 16:00. 
4. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu. 
5. Sprzedający jest zobowiązany i zobowiązuje się sprzedawać i dostarczać towary wolne od wad. 
6. Ceny towarów zaprezentowanych w Sklepie internetowym przedstawione są w wartościach brutto (zawierają podatek VAT), podane ceny są w polskich złotych. Ceny te nie zawierają kosztów przesyłki. 
7. Za zakupiony towar Kupujący jest zobowiązany zapłacić przelewem na wskazane konto bankowe. Sprzedawca wystawia i wysyła paragon za dokonane zakupy. 

Definicje
1. Klient- oznacza podmiot, a rzecz którego zgodnie z Regulaminem i przepisami prawa mogą być świadczone usługi drogą elektroniczną lub z którym może być zawarta umowa sprzedaży. 
2. Sprzedawca- oznacza firmę LILI FARM Producent Naturalnej Karmy Dorota Groszkowska z siedzibą w Żurawniki 55, 21-007 Mełgiew, NIP 7123123206, REGON 380662821. 
3. Towar- oznacza produkt przedstawiony przez Sprzedawcę za pośrednictwem strony internetowej Sklepu, mogą być przedmiotem umowy sprzedaży. 
4. Umowa sprzedaży -oznacza umowę sprzedaży zawieraną na odległość między Klientem a Sprzedawcą na zasadach określonych w Regulaminie. 
5. Regulamin- oznacza zapisy niniejszego Regulaminu. 
6. Rejestracja- oznacza czynność faktyczną dokonaną w sposób opisany w Regulaminie, wymaganą w celu korzystania przez Klienta ze wszystkich funkcjonalności Sklepu. 
7. Dostawa- oznacza czynność polegającą na dostarczeniu Klientowi przez Sprzedawcę, za pośrednictwem Dostawcy (firmę kurierską), Towaru określonego w zamówieniu. 

 

Dostawa 
1. Sprzedaż prowadzona jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. 
2. Sprzedaż prowadzona jest w systemie wysyłkowym, a także z możliwością odbioru osobistego w siedzibie Sklepu. 
3. Wysyłka zakupionych towarów prowadzona jest przez firmę kurierską (Pocztex 24/ kurier Inpost/ Inpost paczkomat). Wszelkie koszty wysyłki podane są na stronie Sklepu. 
4. Zamówienia są wysyłane wyłącznie w dni robocze. 
5. Odbiór osobisty jest możliwy po wcześniejszym ustaleniu terminu odbioru. 
6. Wysyłka zamówienia następuje w przeciągu 1 dnia roboczego od zaksięgowania wpłaty na wskazanym numerze konta bankowego. 
7. Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć czas dostarczenia przesyłki przez firmę kurierską (około 1-2 dni robocze). 
8. Sklep zastrzega sobie możliwość opóźnienia podczas realizacji zamówienia z przyczyn niezależnych od Sklepu. Nowy termin realizacji zamówienia nie może przekroczyć 14 dni. 
9. Klient zobowiązany jest zbadać dostarczoną przesyłkę w czasie i sposób przyjęty przy przesyłkach tego rodzaju. W razie stwierdzenia ubytku i/ lub uszkodzenia przesyłki Klient ma prawo żądać od pracownika Dostawcy (kuriera) spisania odpowiedniego protokołu. 
10. Na koszt wysyłki składają się koszty usługi firmy kurierskiej oraz koszty opakowania. 

 

Rejestracja
1. Kupujący może skorzystać z opcji Rejestracji (zapamiętania danych przez Sklep)w celu ułatwienia procesu składania kolejnego zamówienia oraz wglądu do wcześniej składanych w Sklepie zamówień. W tym celu Kupujący powinien podać login oraz hasło, niezbędne do uzyskania dostępu do swojego konta. 
Login- należy podać swój aktywny adres e-mail, hasło- jest ciągiem minimum 6 znaków. Kupujący w każdej chwili ma możliwość wglądu, poprawiania i aktualizacji podanych danych podczas rejestracji. 
2. Rejestracja w Sklepie  jest całkowicie darmowa/ nieodpłatna. 
3. Wszelkie podane przez Klienta dane podlegają ochronie danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku. Kupujący podając podczas składania zamówienia swoje dane osobowe Sprzedającemu wyraża zgodę na ich przetwarzanie przez Sprzedającego w celu realizacji złożonego zamówienia. 

 

Recenzje/ opinie nt. produktów zakupionych w Sklepie
1.Recenzje/opinie klientów nt. produktów zakupionych w Sklepie nie są weryfikowane. 
2. Opinie o produkcie mogą dodawać tylko zalogowani klienci. 
3. Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

 

Odstąpienie od umowy
1. Klient ma prawo odstąpienia od umowy sprzedaży (zwrotu towaru) bez podania przyczyn w terminie 14 dni od momentu doręczenia towaru. 
2. Dokładne informacje na temat reklamacji i zwrotów znajdują się w zakładce Zakupy- reklamacje i zwroty. 
3. Sklep za każdym razem będzie dążyć do rozpatrywania wszelkich reklamacji na drodze polubownej lub w sadzie polubownym. W przypadku braku poprawnego rozwiązania sprawy, sądem właściwym do rozpatrywania sprawy jest sad właściwy dla miejsca zamieszkania kupującego. 

 

Postanowienia końcowe 
1.Żadne z postanowień niniejszego Regulaminu  nie ma na celu naruszenia praw Kupującego .
2. Aktualna wersja regulaminu Sklepu jest zawsze dostępna w zakładce Pomoc- Regulamin Sklepu. 
3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się odpowiednie/ obowiązujące przepisy prawne. 
4. Niniejszy Regulamin obowiązuje od dnia 01.01.2023 rok. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl